המגדל המרובע בעזריאלי

המגדל המרובע בעזריאלי

גורד שחקים נוסף ניבנה עם צנרת SP. מדובר במגדל האחרון המרובע של מגדלי עזריאלי בת“א. במגדל בוצעה האינסטלציה עם צנרת SP.

  • קבלן ראשי: חברת אלקטרה.
  • קבלן האינסטלציה: אבו ראס.

אודות מגדלי עזריאלי

מגדלי עזריאלי הם מגדלי המשרדים המתקדמים ביותר במטרופולין של תל אביב בפרט ובישראל בכלל.

מגדלי עזריאלי מציעים את כל מגוון השירותים הנדרשים לניהול עסק תחת קורת גג אחת: סניפי בנק, סוכנויות נסיעות ותיירות, מועדון כושר ובריאות, מלתחות ומקלחות לרענון, תחנת מוניות, חדרי ישיבות מאובזרים להשכרה, מסעדות ובתי קפה. הכניסה למגדלי עזריאלי מאוישת 24 שעות ביממה ומאפשרת גישה רציפה מסביב לשעון כל ימות השנה.

מיקומם יוצא הדופן של מגדלי עזריאלי בצומת דרכים מרכזי מאפשר לדיירים ומבקריהם גישה אופטימלית בכל שעות היממה: גישה ישירה מנתיבי איילון למרכז, מנהרות תת קרקעיות לגישה ישירה לנתיבי איילון, מסלולי כניסה מרובים הכוללים מסלולים ייעודיים למנויים, גשר מחבר להולכי רגל מתחנת רכבת השלום ומנחת מסוקים.

המגדל המרובע

בנייתו של המגדל המרובע, הנדבך השלישי במרכז עזריאלי, התעכבה עד שנת 2005 בשל בעיות רישוי עם עיריית ת"א, והוא נכנס לביצוע במהלך 2006. המגדל נחנך ביוני 2007, והוא כולל כעת 42 קומות המתנשאות על פני 154 מטרים. שטחה של כל קומה במגדל המרובע 1,385 מ"ר. את דיירי המגדל המרובע משרתות 12 מעליות נוסעים הנעות במהירות של שישה מטר לשנייה, מעלית שירות לפריקה וטעינה ושתי מעליות המובילות לחניון וממנו. בקומות 10-23 של המגדל המרובע פועל בית מלון חמישה כוכבים מפואר.

הרשמה לבית פתוח