תנופת בניה בחריש

בחריש הותקנו מערכות
צנרת מים ביתית בשיטת לחיצה

קבלן ראשי: א. ג'אברין בע"מ

העיר חריש נבנית בסמוך לקיבוץ

העיר חריש ההולכת ונבנית מתפרסת ומגיעה לשטחים החקלאיים המקיפים את קיבוץ. זהו המגרש הביתי שלנו והיה זה רק טבעי שהחברה תשתלב בבניית שכונות המגורים החדשות של חריש ותיתן שירות ותמיכה טכנית.

חברת א.ג'אברין הבונה מספר רב של פרויקטים בעיר, בחרה להשתמש בצנרת SP מתוך ניסיון ועבודה משותפת לאורך שנים רבות. בתחילת העבודה בחריש, ביצעו קבלן האינסטלציה ביחד עם נציג החברה בצפון "דירה לדוגמא", לאחר תיאום ואישור תכניות ע"י המהנדס הראשי.

במהלך ליווי הפרויקט ע"י חברת SP, קיבלו אינסטלטורים מתקינים שהועסקו על ידי קבלן האינסטלציה תעודות השתלמות למתקין מורשה. נציג חברת SP בשטח ביצע רישום בפנקס דו"ח בדיקת אתרים ומסר העתק מהדו"ח ליזם ולחברת הפיקוח באתר לצורך תיעוד ומתן אחריות כתובה ל-10 שנים לצנרת SP ואביזריה.

שלושת הפרויקטים המשותפים של SP וא. ג'אברין בחריש הושלמו בהצלחה במהלך שנת 2017 ובניינים רבים בהם כבר נמסרו לאכלוס.

מתכנון לביצוע

עם קבלת תכניות הצנרת, תכננה המחלקה ההנדסית של חברת SP את המערכת האופטימלית בהתאם לתכניות ועל פי הוראות הל"ת. לאחר קבלת אישור עקרוני של המזמין (רשת מגדלי הים התיכון) ואישור מיועץ האינסטלציה בפרויקט (משרד אהוד ויסברג),

הותקנו שני דגמים עקרוניים, כדירה לדוגמא, כולל צנרת ,SP אביזרי איגון ותליה ואביזרי הברזים והאסלות שבחר המזמין.

הדגמים הועלו על שירטוט כתוכניות לביצוע והפרויקט יצא לדרך מול חברת אלקטרה תברואה.ההתקנה נמשכה כשנה וחצי, לרבות אזורים ציבוריים כמו חדרי טיפול רפואי, מטבחים, מסעדות, בריכה ומתקני ספא וכל המתבקש בבניין איכותי שנבנה בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים.

במהלך הבנייה חברת SP הדריכה את הצוותים שעבדו בבניין וסיפקה פתרונות איגון ופריסה שיתנו מענה נכון לצורכי תחזוקה עתידית ויבטיחו פעולה שקטה בתקרות מונמכות וקירות גבס.

SP תעודת השתלמות מתקין SP

התעודה ניתנת לבעל מקצוע, אשר עבר השתלמות תאורטית במחלקת הייצור ובחדר התצוגה במפעל ו/או באתר בנייה במהלך ביצוע התקנת צנרת. לאחר ביצוע התקנה של מערכת מים ביתית מתבצעת בדיקה/אישור הכוללת בדיקת לחץ משאבה ב-15 אטמוספרות בנוכחות אחד מאנשי השירות של חברת SP ברחבי הארץ. תעודת השתלמות מתקין כוללת התקנת צנרת SP בשלוש שיטות חיבור ואביזרים: תבריג, לחיצה, Push-Fit השירות ניתן על פי דרישה וללא כל חיוב.

הרשמה לבית פתוח